شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

مناسب ترین تابلو چلنیوم برای هر شغل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 19 مهر 1400 در ساعت 25 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انواع تابلو چلنیوم برای هر شغل

برای بهترین و مناسب ترین تابلو چلنیوم  هر صنف بهتر است تابلو چلنیوم را به دو دسته ی پرنور و کم نور تقسیم کنیم با توجه به نوع شغل می توان هر گروه از مشاغل را در یک دسته ی خاص قرار داد البته در نهایت سلیقه ی مشتری و طرح مورد نظر آن در اولویت قرار دارد.

با وجود مواردی که ما به آن ها اشاره می کنیم بعضی از طرح های خاص و استثناعات می تواند نتیجه ی بهتری از چارچوب کلی قوانین تابلو سازی به ما بازدهی دهد.

تابلو پر نور

مشاغل پرنور که قالب اصناف را شامل می شود توجه مشتری حضوری و توجه لحظه ای در آن اولویت دارد؛برای مثال:یک فروشگاه لباس که در یک خیابان پر تردد هست را در نظر بگیرید ،نور زیاد در تابلو باعث دیده شدن بهتر بین هم صنفی ها و همسایگان در یک بازار رقابتی می شود.قالبا کسانی که از تابلو های پرنور استفاده می کنند قسمت تجاری و جلب توجه بالای تابلو مدنظر آن هاست .ادغام قسمتی از تابلو با نور مناسب و قسمت های دیگر آن با نور کم می تواند یک ادغام شیک و پرنور برای ما ایجاد کند.

در ناخودآگاه انسان ها نور زیاد تاثیر قابل توجهی دارد و نور همیشه نشانه ی مثبت می باشد.البته نور زیاد معایبی هم دارد، در تابلوهایی که سایز کوچکی دارند نورشدید باعث ناخوانا شدن و نامفهوم شدن حروف می شود نور باید تناسبی از سایز و شکل و فاصله تابلو باشد.

در زمینه های تیره یا رنگی بهتر است از نور متضاد استفاده شود تا شدت نور کاهش پیدا نکند.

تابلو کم نور

تابلوهای کم نور به تابلوهای کاربردی و تابلوهای معرفی مشهورند.بعضی اصناف که تمایل بیشتری به خاص بودن دارند از این گونه تابلوها استفاده می کنند. برای مثال:یک شرکت که مراجعه کنندگان خاص دارد را در نظر بگیرید، شخصی که مراجعه کننده ی این شرکت است خود به دنبال تابلوی شرکت می گردد و تابلو نیازی به جلب توجه ندارد.

البته بعضی از مشاغل مانند:کافی شاپ ها بر اساس تم دیزاین داخلی تمایل به استفاده از تابلو هایی با نور کم و یا رنگ بندی هایی با شدت نور پایین دارند.

یکی از مزایای تابلوهای با نور کم هزینه ی پایین تر نسبت به تابلوهای پرنور و قابلیت ساخت آن ها با اشکال متفاوت هستند.

طراحی و پیاده سازی انواع تابلو چلنیوم متناسب با صنف کاری و نوع برند شما عزیزان از تخصص ما است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نکات کاربردی در ساخت لوگو چلنیوم

نکات کاربردی در ساخت لوگو چلنیوم

لوگو چنلیوم  اگر خواستید لوگویی طراحی کنید که با تابلو چلنیوم ساخته شود، توصیه من به شما ...
مناسب ترین تابلو چلنیوم برای هر شغل

مناسب ترین تابلو چلنیوم برای هر شغل

انواع تابلو چلنیوم برای هر شغل برای بهترین و مناسب ترین تابلو چلنیوم  هر صنف بهتر است تاب ...