شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

مشخصات و ویژگی های تابلو پلکسی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 25 بهمن 1399 در ساعت 7 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در صورتی که به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ساخت و اجرای تابلو و تابلو پلکسی هستید پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان شرکت تابلوسازی اچ دی لایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شرکت پس از ارائه مشاوره نسبت به ثبت سفارش و انجام دیگر مراحل اقدامات لازم را انجام دهند.

ورود انواع و اقسام تابلو به صنعت تابلو سازی باعث شده تا مشتری در هنگام سفارش تابلو ویژگی ها و همچنین قیمت هر یک را بررسی نموده و بر اساس نیاز و بودجه یک گزینه مناسب را انتخاب کند. از انواع تابلوهایی که از انتخاب های همیشگی مشتریان نیز محسوب میشود تابلو پلکسی میباشد. تابلو پلکسی همانطور که از نامش نیز پیداست از ماده ای به نام پلکسی در ساخت خود بهره برده است. پلکسی به کار رفته ساخت تابلو همانند شیشه شفاف است و در برخی موارد نیز حتی از شیشه نیز شفاف تر میباشد. ویژگی های تابلو پلکسی نیز مثال زدنی است و به عنوان یک تابلوی بسیار محبوب شناخته میشود. از ویژگی های تابلو پلکسی باید به کیفیت بالا و عدم فرسایش آن اشاره نمود. این تابلو به دلیل پلکسی به کار رفته در ساخت خود فرسایش ناپذیر است و میتواند در برابر عوامل فرسایش زا مانند آب و رطوبت و همچنین سرما و گرما مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. انعطاف پذیری که یکی از ویژگی های تابلو پلکسی میباشد ساخت آن را تا حد زیادی آسان کرده است و این اجازه را به تولید کننده میدهد تا بر اساس خواسته مشتری آنرا به اشکال گوناگونی در آورد.

خرید تابلو پلکسی در رنگ بندی های متنوع

اینکه تابلو در رنگ بندی های متنوعی تولید و اجرا شود خود یک مزیت بزرگ برای آن محسوب میشود و مشتریان زیادی وجود دارند که برای افزایش بازخودرو تابلو به رنگ بندی های متنوع نیاز دارند. برای خرید تابلو پلکسی دست شما باز خواهد بود تا بر اساس نیاز خود آنرا در رنگ بندی های متنوع سفارش داده و خریداری نمایید. ساخت تابلو در رنگ بندی های متنوع باعث  میشود تا بر اساس نوع کسب و کار بتوان بهترین تابلو را تولید نمود. به طور مثال در صورتی که مالک صنف اغذیه فروشی قصد خرید تابلو پلکسی را داشته باشد میتواند برای جلب هر چه بیشتر مشتری از رنگ های مناسب و شاد و تا حدی تند استفاده نماید. رنگ بندی متنوع از ویژگی های تابلو پلکسی است که در برخی از تابلو ها وجود ندارد.

عدم واکنش در برابر عوامل طبیعی از مهمترین مزیت های تابلو پلکسی

از مهمترین ویژگی های تابلو پلکسی به واکنش نشان ندادن به عوامل طبیعی مربوط میشود. تابلو پلکسی از بهترین تابلوها و مقاوم ترین ها در برابر هر گونه عوامل طبیعی میباشد. بیشترین عواملی که در فرسایش تابلو نقش مهمی دارند عوامل طبیعی هستند که میتوان به اب ، رطوبت، گرما و سرما را نام برد. از آنجایی که تابلو ها همواره در محیط بیرونی قرار میگیرند در نتیجه این عوامل تاثیر مستقیمی را بر روی فرسایش آن دارند.  از ویژگی های تابلو پلکسی که آنرا نسبت به برخی از تابلو ها متمایز کرده است همین مقاومت آن در برابر عوامل طبیعی میباشد و حتی در بلند مدت نیز با مشکلاتی نظیر رنگ پریدگی و دفورمه شدن مواجه نخواهند شد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تابلو کامپوزیت و مشخصات آن

تابلو کامپوزیت و مشخصات آن

شرکت تابلو سازی اچ دی لایت از کادری مجرب در کادر خود بهره میبرد و همچنین فضایی مدرن و مجهز را نیز بر ...
همه چیز در مورد تابلو استیل

همه چیز در مورد تابلو استیل

برای سفارش ساخت انواع تابلو و تابلو استیل تنها کافیست با کارشناسان شرکت تابلو سازی اچ دی لایت تماس ح ...
تابلوسازی تابلو چلنیوم و مشخصات آن

تابلوسازی تابلو چلنیوم و مشخصات آن

شرکت تابلو سازی اچ دی لایت تا کنون تابلو های زیادی و همچنین تابلو چلنیوم را بر اساس خواست مشتری تولی ...
ویژگی های تابلو ال ای دی

ویژگی های تابلو ال ای دی

تابلو سازی اچ دی لایت  از بهترین تابلوسازهای کشور میباشد که انواع تابلو و تابلو ال ای دی را تا ...
مشخصات و ویژگی های تابلو پلکسی

مشخصات و ویژگی های تابلو پلکسی

در صورتی که به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ساخت و اجرای تابلو و تابلو پلکسی هستید پیشنهاد میکنیم تا ...
رنگ بندی در تابلوسازی

رنگ بندی در تابلوسازی

دسته بندی رنگها برای رنگ بندی در تابلوسازی ما به تور عملی سه دسته رنگ بندی در تابلوسازی داریم رنگ ه ...