شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)


اگر میخواهید تابلوی مغازه خود را بار دیگر نو براق و زیبا ببینید به این نکته ها توجه کنید. یکی از مشکلاتی که صاحبان مشاغل و مشتریان محترم ایجاد می گردد کثیف شدن تابلو می باشد مخصوصا در شهرهای شلوغ و یا مکان های پر تردد و یا آلوده. اگر با دقت به کثیفی تابلو ها دقت کنید بیشترین بخشی که به چشم میخورد رنگ سیاهی است که به علت خیس شدن از روی تابلو لغزیده و تابلوی شیک و زیبای شما را کثیف کرده است.

یکی از ساده ترین روش ها و موثرترین روش ها در زمان ساخت می باشد. با اجرای فلاشینگ و پیاده کردن تابلو در مکان هایی است که کمتر در معرض باران باشد این ار تابلو را از نشان دادن کثیفی ها در امان نگه میدارد ولی در اصل کثیفی را ازبین نمی برد زیرا دود ماشین ها و خاک به مرور زمان بر روی تابلو می نشیند و بعداز گذر زمان طولانی باز تابلو به شستشو نیاز پیدا می کند.

تابلو مغازه

ساده ترین روش شستشوی تابلو

این روش بسیار ساده است شما با شلنگ آب از پایین تابلو را شستشو می دهید این کار اگر دائم و هر ماه یکبار انجام شود ماثر است ولی معمولا هیچکسی ماهی یکبار تابلو خود را نمی شوید در ضمن آلودگی دود ماشین به این سادگی از روی تابلو پاک نمی گردد.

شستشو با کارواش 

این روش بهترین و ارزان ترین راه است که تاثیر زیادی دارد. خشاب کارواش را با پودر لباس شویی پرکنید و ابتدا با کف تابلو را بشویید بعداز شستشو تابلو با کف تابلو را آب کشی کنید .این مدل شستشو را زیاد انجام ندهید زیرا ممکن است فشار زیاد آب باعث شکسته شدن حروف و یا باز شدن چسب حروف شود یک عیب دیگر این روش این است که معمولا بالای تابلو خوب شسته نمی شود .توصیه بنده به شما این است که ابتدا از بالا برای شستشو تابلو اقدام نمائید و اگر از نردبام برای دسترسی بهتر استفاده کنید نتیجه بهتری حاصل می شود .خیلی کارواش را به تابلو نزدیک‌نکنید و از نفوض آب به داخل تابلو جلوگیری کنید.

باز کردن حروف

این روش منطقی ترین روش و اصولی ترین کاری است که می توان‌انجام داد.مهم ترین علت خوب بودن این روش این است که بعداز باز کردن حروف داخل حروف نیز شستشو داده می شود و قسمت هایی که نیاز به ترمیم دارند نیز معلوم می شوند ،اس ام دی ها چک می شوند و استحکام پیچ ها و زیرسازی بررسی می گرد ولی این روش پرهزینه و کمی نیازمند صرف وقت می باشد.

در زمان باز کردن حروف از روی کار بسیار دقت کنید و به آرامی ین کار را انجام دهید زیرا حروفی که در زیر نور آفتاب و همچنین در معرض بادو باران و سرما و گرما بوده بسیار شکننده تراز حروف نو می باشد. معمولا هم خاک لای درزحروف را پر می کند و ممکن است حروف به سختی از زیر سازی جدا شود و یک فشار نابه جا میتواند باعث شکسته شدن حروف شود. بهتر است زیر پایی ،نردبام یا داربست بسیار ثابت باشد که مبادا باعث آسیب رسیدن به حروف شود.

وقتی حروف راباز کردید با آب ولرم و یک دستمال نرم و کمی ماده شوینده آن ها را بشویید . اول داخل حروف را آب بگیرید و بشوئید چون بیشترین محل تجمع آلودگی و گردو غباد آبجاست بعدا به سراغ رویه بروید. سعی کنید حروف را بعداز شستشو خشک کنید تا از ایجاد لک روی آن جلوگیری شود.

ممکن است در اثرناملایمات جوی گوشه هایی از چسب ۱۲۳ یا کلرو فرم باز شده باشند. بهتر است این چسب ها را درکنار خود داشته باشید و در صورت لزوم از آن ها استفاده نمائید.البته استفاده از چسب بر روی حروف خیس جایز نیست چون باعث از بین رفتن خاصیت چسب و خراب شدن آن می شود. در زمان استفاده از کلر هم باید خیلی دقت کنید زیرا حروف کاغذ ندارند و ریخته شدن کلروفرم روی آن باعث به وجود آمدن لکه های سفید می شود که به هیچ عنوان از بین نمی روند. این کار را در کمال آرامش و با حساسیت انجام دهید.

بعداز جداشدن حروف از زیرسازی اس ام دی ها را به آرامی و با فشار آب کم ویا دستمال نم دار تمیز کنید بعداز خشک شدن لامپ ها را روشن کنید و اگر تس ام دی معیوبی در بین آن ها بود آن را تعویض نمایید و در پایان حروف ها را دوبار در سر جای خودشان پیچ کنید.

تابلوسازی اچ دی لایت ساخت تمام مدل های تابلو اعم از چلنیوم و همینطور حروف چلنیوم، حروف استیل و پلکسی، ال ای دی ثابت و ال ای دی روان و همین طور زیرسازی و کامپوزیت و چوب ترموود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای مشاوره رایگان انتخاب تابلوی مناسب با ما تماس بگیرید 09125173277

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :