شماره تماس مستقیم : 09125173277

برای قیمت گذاری در هر زمینه از محصولات تابلو سازی مخصوصا لیست قیمت چلنیوم باید کیفیت کار , نوع محصول ومتریال به کار رفته در آن را در نظر گرفت .برای مثال ما قیمت پایه برای یک حروف ساده را در نظر می گیریم این قیمت تا قطر قلم 10 سانتی متر برای حروف در نظر گرفته می شود .به علت زیاد بودن و تنوع بسیار بالای حروف ما یک حروف را برای مثال در لیست قیمت چلنیوم در نظر می گیریم.

 

رنگ لبه چلنیوم نوع لبه چلنیوم رنگ پلکسی قطر چلنیوم قطر pvc اس ام دی قیمت پایانی
نقره ای ساده سفید 9سانت 8میل درجه 1

130,000 تومان

همانطور که در لیست قیمت چلنیوم بالا می بینید هرکدام از این آیتم ها که در بالا می بینید در قیمت گذاری برای چلنیوم تاثیرگذار می باشد. گاها تابلو های بزرگ با وجود متراژ پایین چلنیوم به خاطر بالا رفتن قطر قلم ممکن است حتی قیمت هر متر چلنیوم را تا دو برابر افزایش دهد وقتی که قطر قلم افزایش می یابد به صورت خودکار میزان اس ام دی مصرفی و پی وی سی و پلکسی بالا می رود و باعث افزایش قیمت چلنیوم می گردد . ما برای ساخت حروف بهترین جنس متریال را در نظر گرفته ایم.

یکی دیگر از آیتم هایی که درلیست قیمت چلنیوم تاثیر گذار است اجرت نصب حروف می باشد.نصب حروف بستگی به آیتم هایی مانند ارتفاع کار , متراژ حروف , ساده بودن یا نوراندریک بودن کار دارد.زیر سازی ای که حروف قرار است روی آن نصب شود نیز برای قیمت گذاری در نصب تاثیر مهمی دارد.

ما 3 نوع زیر سازی کلی برای نصب در تابلو سازی در نظر می گیریم.نصب با زیر سازی کامپوزیت: این زیر سازی بهترین مدل زیر سازی برای حروف چلنیوم می باشد.زیرا که به علت ساختار مناسب این متریال سیم ها کاملا پوشانده می شوند و یک زیر سازی عالی و یک دست برای حروف ایجاد می کند.معمولا زیر سازی کامپوزیت یک فضای خالی در پشت کار ایجاد می کند که فضای مناسبی سیم کشی و قرار دادن ترانس برای ما ایجاد می کتد  البته موارد استثنا ای هم وجود دارد.

زیر سازی سنگ:این زیر سازی یکی از مشکل ترین اجرا ها را برای حروف چلنیوم ایجاد می کند زیرا که معمولا فضای خالی در پشت سنگ ها وجود ندارد و باید سیم کشی روکار انجام شود که زیبایی کار را بسیار پایین می آورد و محل مناسبی برای ترانس در این گونه کار ها معمولا وجود ندارد اما با کمی تجربه و دقت می توان یک سیم کشی معقول و فضای خوبی برای ترانس ایجاد نمود.

زیر سازی شیشه :این زیر سازی یک چالش بسیار زیباست مشکلات زیر سازی سنگ را دارد ولی اگر کمی با دقت عمل و سلیقه آن را اجرا کرد یک زیبایی بسیار خاص و فوق العاده و شگفت انگیز برای کار ایجاد می شود

 

اجرت نصب بر روی کامپوزیت اجرت نصب بر روی سنگ اجرت نصب بر روی شیشه
20,000 25,000 30,000

 

 

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :