شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

در دنیای امروز تبلیغات که دنیای بزرگ و پیچیده ای میباشد ابزاری برای کاربرد تبلیغات وجود دارد که یکی از ابزارهای تبلیغات میدانی حروف برجسته چلنیوم میباشد . تبلیغات میدانی اصول و قواعد منحصر به فرد خود را دارد ,زیبایی و جلوه عنصری است که در بیشتر انتخاب های انسان نقش موثری را ایفا می کند و حروف چلنیوم از بهترین راهکار برای جلب توجه و تلالو استفاده میکند . نوری که در انواع تابلو های چلنیوم استفاده می شود بسته به نوع آن و متریال کاربردی جدید مثل لبه های پانچی در آن می تواند بالاترین سطح توجه را برای تابلو ایجاد نماید .

نور ها با رنگ بندی و طیف های مختلف دنیای روشن ما را ساخته اند بیشتر طیف های اصلی نور ها در تابلو سازی موجود می باشد مثلا اس ام دی های فول کالر و اس ام دی های ار جی بی می توانند تا حدود دویست و پونزده طیف مختلف برای ما ایجاد کند که می توان از آن ها در صنعت تابلو سازی و به ویژه حروف های چلنیوم استفاده نمود این میزان انعطاف نوری برای ساخت حروف برجسته به علاوه ی رنگ بندی پلکسی ها و مدل های ساخت متنوع می تواند بی کران گزینه برای انتخاب و سلیقه های مختلف ایجاد نماید حتی زیر سازی کامپوزیت و رنگ بندی آن میتواند در نور دهی و جلب توجه حروف چلنیوم تاثیر به سزایی داشته باشد .

با پیشرفت صنعت ماشین افزار سازی و بیشتر شدن انعطاف حروف سازی جذابیت حروف های برجسته روز به روز افزایش می یابد و این یکی از عوامل پر مصرف شدن و محبوبیت این کالای تبلیغاتی شده است . باتوجه به اینکه دنیای ال ای دی ها ،نسل جدید دنیای تبلیغات می باشد و گوی سرعت تغییرات و تنوع را از سایر محصولات تبلیغات میدانی ربوده است؛ اما همچنان تابلو های چلنیوم مشتریان خاص و بلقوه خود را از دست نداده اند و دلیل آن ایجاد یک تصویر ثابت از یک مکان ثابت برای ما می باشد .

برای مثال شما یک مسیر پر ترددی را در نظر بگیرید که هر روز از آن عبور می کنید و تصور کنید انسان های مختلفی از کنار شما عبور میکنند .شما چه چیزی از این مسیر را بیشتر در خاطر دارید? ادم هایی که از کنار شما عبور می کنند یا دیوار ها و سنگ فرش خیابان که همیشه در همان حالت می باشند.انسان هایی که از کنار شما عبور می کنند میتوانند حاوی اطلاعات مختلفی باشند مثل کلمات تابلو ال ای دی روان که برای دریافت این اطلاعات باید کمی مکث کرد و ممکن است بیشتر این اطلاعات را نخواهیم و ذهن ما به صورت خودکار آن ها را حذف می نماید .اما سنگ فرش و دیوار خیابان هر چند تکراری باشند ذهن ما را بیشتر پر میکند و ما با شنیدن کلماتی که مربوط به آن ها می باشد ناخود اگاه به یاد آن دیوار ها و سنگ فرش ها می افتیم مثل تابلو های چلنیوم.

 وقتی شما از یک خیابان عبور می کنید شکل های ثابت بیشتر در ذهن شما حک می شود هرچند جلب توجه کمتری داشته باشد و این مزیتی است که تا به امروز حروف سازی چلنیوم را گرم نگه داشته است همیشه توصیه ما به کسانی که تابلو های ال ای دی روان را برای تبلیغات میدانی خود انتخاب می کنند این است که از کلمات مختصر و مفید و کوتاه استفاده کنند تا تاثیر ماندگار تری در ذهن ها بر جای بگذارند با اینکه تابلو های ال ای دی از شدت نور بسیار بالای برخوردار هستند اما به انداره ی تابلو های چلنیوم بر ذهن ها نقش ماندگاری را ایفا نمی کنند .

یکی از بهترین و مزیت های بزرگ پروژه های چلنیوم مصرف بسیار پایین انرژی برق و عمر بالای این دسته تابلو ها می باشد استهلاک این تابلو ها به شدت پایین می باشد و مقاومت آن ها در برابر باد و باران سرما و گرما و به ویژه نور افتاب به شدت بالا می باشد . یک تابلو چلنیوم مناسب با اجرای اصولی و فنی و استفاده از متریال مرغوب می تواند سال ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای ما ایفای نقش کند . این گونه تابلو ها که تبلیغات میدانی برای ما انجام می دهند قالبا هزینه اولیه دارند و هزینه تعمیر و نگه داری آن ها پایین می باشد که در تابلو های چلنیوم به نسبت تابلو های دیگر بسیار پایین می باشد که میتوان بر این اساس برنامه درست تری برای تبلیغات میدانی انجام داد.

اساس کار تابلو های چلنیوم برجستگی این حروف می باشد که ابعاد استاندارد آن در 7و9و12 سانتی متر می باشد البته ابعاد کوچک تر و بزرگ تر نیز میتوان بر اساس نیاز اجرا نمود که توصیه ما بر این است که از استاندارد ها تبعیت نمایید به دلیل مدل اجرای خاص که قالبا با دست اجرا می شود تمام تابلو های چلنیوم نسبت به هم متفاوت می باشند حتی ابعاد و فضای کاری که چند سانتی متر باهم تفاوت دارند و قرار است یک حروف با نوشته و فونت شبیه به هم اجرا شود نسبت به هم متفاوت اند و این می تواند برای هر مشتری یک تابلوی منحصر به فرد خود را ایجاد نماید.

یکی از دلایل کمتر سرقت شدن تابلو های چلنیوم همین منحصر به فرد بودن کلمات و در کل تابلو برای آن ابعاد و یا آن شغل یا آن فونت می باشد که با وجود قیمت بالای آن نسبت به حروف های قدیمی ارزشی برای سرقت آن وجود ندارد مانند کفش سیندرلا که بسیار با ارزش بود و فقط به پای سیندرالا می شد.

لایه لایه کردن رنگ چلنیوم

 در مقالات تابلو چلنیوم این مطلب به این معنی است که شما زیر سازی کامپوزیت را یک لایه لبه چلنیوم را لایه دوم و رویه پلکسی را لایه آخر به حساب بیاورید که خود پلکسی میتواند چند لایه باشد.

برای بهتر شدن و هارمونیک بودن رنگ ها بهتر است لایه های حروف چلنیوم باهم متضاد باشند به این معنی که لایه اول اگر رنگ گرم دارد لایه دوم رنگ سرد باشد.

این در صورتی است که شما دید تابلو برایتان بسیار مهم باشد.در بعضی از موارد که طراحی و خاص بودن تابلوی چلنیوم اولویت بیشتری دارد میتوانید برعکس عمل کنید حتی در بعضی از موارد میتوانید تمام لایه ها را یک رنگ نمایید.بهتر است قبل از تعیین رنگ بندی حروف چلنیوم انتظارات خود را تعیین کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

تابلو چلنیوم و استثناء ها در رنگ بندی

رنگ نقره ای و طلایی چلنیوم با تمام رنگ های سرد و گرم به خوبی خود را مطابقت می دهند بنا براین برای انتخواب رنگ چلنیوم کاملا مستقل و بدون هیچ فکری و سلیقه ای عمل نمایید.هرچند گاهی استثناهایی به وجود می آید اما زیاد خودتان را در گیر آن نکنید.

زمینه کامپوزیت سفید یکی از محبوب ترین زمینه ها ی اسفاده شده برای حروف چلنیوم می باشند. مثل کاغذ سفید که بسیار مناسب نقاشی است شما یک لکه را به هر رنگی در وسط یک کاغذ سفید سریع تر می بینید تا بر روی زمینه های دیگر.در مقالات تابلو چلنیوم به چند نمونه اشاره گردیده است.

اگر کامپوزیت های مشکی یا تیره یا ترموود استفاده می نمایید بهتر است چلنیوم  را نوراندریک یا لبه چلنیوم را از مدل های پانچ و ساید لایت انتخواب نمایید.

این کار باعث میشود که دیده تابلو بیشتر شود و در ضمن هم به خاص بودن آن کمک میکند و هم شدت نور را بیشتر می نماید.

در این مدل کامپوزیت ها یا ترموود ها بهتر است لبه طلایی باشد .هرچه لبه چلنیوم  براق تر باشه نمای بهتری به ما می دهد.

چه رنگهای را چلنیوم با هم استفاده نکنیم

 در تابلو چلنیوم به این موضوع اشاره کردیم که در تمام مواردی که پلکسی چلنیوم از مواردی استفاده می شود که نور از خود عبور نمی دهد مثل رنگ مشکی یا آینه طلایی و آینه نقره ای بهتر است که در صورت دوبل بودن یکی از لایه ها نور را از خود عبور دهد ویا در صورت تک لایه بودن پانچ الماسی باشند.

لبه چلنیوم هم بهتر است پانچ باشد تا نور زمینه تعمین گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش تابلو چلنیوم و همچنین لیست لیست قیمت آن به صفحات مورد نظر مراجعه کنید

تابلوی مغازه را می توان با استفاده از متریال مختلف سفارش داد. تابلوسازی اچ دی لایت ساخت تمام مدل های تابلو اعم از چلنیوم و همینطور حروف چلنیوم، حروف استیل و پلکسی، ال ای دی ثابت و ال ای دی روان و را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای مشاوره رایگان انتخاب تابلوی مناسب با ما تماس بگیرید 09125173277

 

 

 

 

 

 

1مجموع 7 مقاله
تابلوهای داخل داروخانه ها و مراکز درمانی

تابلوهای داخل داروخانه ها و مراکز درمانی

 تابلوهای داخل مراکز درمانی یا خدمات درمانی یا داروخانه ها مثل تمام تابلو های فضای داخلی باید ی ...
رنگبندی تابلوی چلنیوم داروخانه ها

رنگبندی تابلوی چلنیوم داروخانه ها

ترکیب رنگ مناسب برای تابلو چلنیوم داروخانه در تابلو هایی که برای داروخانه ها مورد استفاده قرار می گ ...
نکاتی در مورد طراحی و ساخت لوگو

نکاتی در مورد طراحی و ساخت لوگو

تبلیغات موثر از جمله تابلو چلنیوم و تابلو ال ای دی روان LED نیازی به هزینه گزافی ندار ...
تبلیغات موثر و ماندگاری نام برند

تبلیغات موثر و ماندگاری نام برند

تبلیغات موثر به خصوص تابلو چلنیوم نصب شده بر سردر مغازه ها مشتریان را از محصولات یا خدمات شما آگاه م ...
تعمیرات تابلو چلنیوم

تعمیرات تابلو چلنیوم

اکثر تابلو ها ، مخصوصا تابلو هایی که بیشتر در معرض باد و باران قرار دارند ، هرزگاهی نیاز به بازبینی ...
نکات کاربردی در ساخت لوگو چلنیوم

نکات کاربردی در ساخت لوگو چلنیوم

لوگو چنلیوم  اگر خواستید لوگویی طراحی کنید که با تابلو چلنیوم ساخته شود، توصیه من به شما ...
مناسب ترین تابلو چلنیوم برای هر شغل

مناسب ترین تابلو چلنیوم برای هر شغل

انواع تابلو چلنیوم برای هر شغل برای بهترین و مناسب ترین تابلو چلنیوم  هر صنف بهتر است تاب ...
1مجموع 7 مقاله
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :