شماره تماس مستقیم : 09125173277

در دنیای بزرگ امروز تبلیغات که دنیای بزرگ و پیچیده ای میباشد ابزاری برای کاربرد تبلیغات وجود دارد که یکی از ابزارهای تبلیغات میدانی حروف برجسته چلنیوم میباشد . تبلیغات میدانی اصول و قواعد منحصر به فرد خود را دارد ,زیبایی و جلوه عنصری است که در بیشتر انتخاب های انسان نقش موثری را ایفا می کند و حروف چلنیوم از بهترین راهکار برای جلب توجه و تلالو استفاده میکند . نوری که در انواع تابلو های چلنیوم استفاده می شود بسته به نوع ان و متریال کاربردی جدید مثل لبه های پانچی در ان می تواند بالاترین سطح توجه را برای تابلو ایجاد نماید .

نور هابا رنگ بندی و طیف های مختلف دنیای روشن ما را ساخته اند بیشتر طیف های اصلی نور ها در تابلو سازی موجود می باشد مثلا اس ام دی های فول کالر و اس ام دی های ار جی بی می توانند تا حدود دویست و پونزده طیف مختلف برای ما ایجاد کند که می توان از ان ها در صنعت تا بلو سازی و به ویژه حروف های چلنیوم استفاده نمود این میزان انعطاف نوری برای ساخت حروف برجسته به علاوه ی رنگ بندی پلکسی ها و مدل های ساخت متنوع می تواند بی کران گزینه برای انتخاب و سلیقه های مختلف ایجاد نماید حتی زیر سازی کامپوزیت و رنگ بندی ان میتواند در نور دهی و جلب توجه حروف چلنیوم تاثیر به سزایی داشته باشد .

با پیشرفت صنعت ماشین افزار سازی و بیشتر شدن انعطاف حروف سازی جذابیت حروف های برجسته روز به روز افزایش می یابد و این یکی از عوامل پر مصرف شدن و محبوبیت این کالای تبلیغاتی شده است . باتوجه به اینکه دنیای ال ای دی ها نسل جدید دنیای تبلیغات می باشد و گوی سرعت تغییرات و تنوع را از سایر محصولات تبلیغات میدانی ربوده است اما همچنین تابلو های چلنیوم مشتریان خاص و بلقوه خود را از دست نداده اند و دلیل ان ایجاد یک تصویر ثابت از یک مکان ثابت برای ما می باشد .

برای مثال شما یک مسیر پر ترددی را در نظر بگیرید که هر روز از ان عبور می کنید و تصور کنید انسان های مختلفی از کنار شما عبور میکنند .شما چه چیزی از این مسیر را بیشتر در خاطر دارید? ادم هایی که از کنار شما عبور می کنند یا دیوار ها و سنگ فرش خیابان که همیشه در همان حالت می باشند.انسان هاییی که از کنار شما عبور می کنند میتوانند حاوی اطلاعات مختلفی با شند مثل کلمات تابلو ال ای دی روان که برای دریافت این اطلاعات باید کمی مکث کرد و ممکن است بیشتر این اطلاعات را نخواهیم و ذهن ما به صورت خودکار ان ها را حذف می نماید .اما سنگ فرش و دیوار خیابان هر چند تکراری باشند ذهن مارا بیشتر پر میکند و ما با شنیدن کلماتی که مربوط به ان ها می باشد ناخود اگاه به یاد ان دیوار ها و سنگ فرش ها می افتیم مثل تابلو های چلنیوم.

 وقتی شما از یک خیابان عبور می کنید شکل های ثابت بیشتر در ذهن شما حک می شود هرچند جلب توجه کمتری داشته باشد و این مذیتی است که تا به امروز حروف سازی چلنیوم را گرم نگه داشته است همیشه توصیه ما به کسانی که تابلو های ال ای دی روان را برای تبلیغات میدانی خود انتخاب می کنند این است که از کلمات مختصر و مفید و کوتاه استفاده کنند تا تاثیر ماندگار تری در ذهن ها بر جای بگذارند با اینکه تابلو های ال ای دی از شدت نور بسیار بالای برخوردار هستند اما به انداره ی تابلو های چلنیوم بر ذهن ها نقش ماندگاری را ایفا نمی کنند .

یکی از بهترین و مذیت های بزرگ پروژه های چلنیوم مصرف بسیار پایین انرژی برق و عمر بالای این دسته تابلو ها می باشد اسطحلاک این تابلو ها به شدت پایین می باشد و مقاومت ان ها در برابر باد و باران سرما و گرما و به ویژه نور افتاب به شدت بالا می باشد . یک تابلو چلنیوم مناسب با اجرای اصولی و فنی و استفاده از متریال مرغوب می تواند سال ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای ما ایفای نقش کند . این گونه تابلو ها که تبلیغات میدانی برای ما انجام می دهند قالبا هزینه اولیه دارند و هزینه تعمیر و نگه داری ان ها پایین می باشد که در تابلو های چلنیوم به نسبت تابلو های دیگر بسیار پایین می باشد که میتوان بر این اساس برنامه درست تری برای تبلیغات میدانی انجام داد.

اساس کار تابلو های چلنیوم برجستگی این حروف می باشد که ابعاد استاندارد ان در 7و9و12 سانتی متر می باشد البته ابعاد کوچک تر و بزرگ تر نیز میتوان بر اساس نیاز اجرا نمود که توصیه ما بر این است که از استاندارد ها تبعیت نمایید به دلیل  مدل اجرای خاص که قالبا با دست اجرا می شود تمام تابلو های چلنیوم نسبت به هم متفاوت می باشند حتی ابعاد و فضای کاری که چند سانتی متر باهم تفاوت دارند و قرار است یک حروف با نوشته و فونت شبیه به هم اجرا شود نسبت به هم متفاوت اند و این می تواند برای هر مشتری یک تابلوی منحصر به فرد خود را ایجاد نماید.

یکی از دلایل کمتر سرقت شدن تابلو های چلنیوم همین منحصر به فرد بودن کلمات و در کل تابلو برای ان ابعاد و یا ان شغل یا ان فونت می باشد که با وجود قیمت بالای ان نسبت به حروف های قدیمی ارزشی برای سرقت ان وجود ندارد مانند کفش سیندرلا که بسیار با ارزش بود و فقط به پای سیندرالا می شد.

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :