شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

قیمت تابلو چلنیوم به عوامل متعددی بستگی دارد، که در ادامۀ متن به آنها بیشتر خواهیم پرداخت. تابلوسازی اچ دی لایت دارای سابقۀ طولانی مدت در حوزۀ تابلوسازی تبلیغاتی است و با توسعۀ روش های تابلوسازی دیجیتالی، قادر به ساخت انواع تابلو چلنیوم و دیگر تابلوهای مدرن و چشمگیر می باشد. جهت دریافت استعلام قیمت تابلو چلنیوم می توانید با واحد فروش این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

قیمت تابلوسازی چلنیوم به ابعاد، جنس وطرح تابلو بستگی دارد. همانطور که می دانید تابلوی تبلیغاتی چلنیوم از سبک های جدید تابلوسازی تبلیغاتی محسوب می شود و از نظر ظاهری بسیار جذاب و خیره کننده می باشد. از تابلو چلنیوم به عنوان تابلوهای حروف برجسته نیز یاد می شود.

تابلو چلنیوم را می توان با انواع فونت طراحی نموده و به همین دلیل است که شاهد سفارش انواع تابلو چلنیوم در طرح های متنوع با فونت فارسی و لاتین می باشیم. البته نوع فونت حروف بر روی قیمت تابلوهای چلنیوم تأثیرگذار است. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده تابلوسازی چلنیوم، برخورداری از رنگبندی های مختلف است، که زیبایی فوق العاده ای به این سبک از طراحی تابلوی تبلیغاتی می دهد.

خیلی از مشاغل به دلیل داشتن جذابیت، چشم گیر بودن و همچنین قابلیت نورپردازی این نوع تابلوی تبلیغاتی، نسبت به قیمت تابلو تبلیغاتی چلنیوم حساسیتی نشان نمی دهند.

استقبال شدید از تابلوسازی تبلیغاتی، دوام بالای این نوع تابلو نسبت به شرایط آب و هوایی مختلف است و اکثراً به عنوان تابلوهای تبلیغاتی فضای باز سفارش داده و نصب می شوند. از دیگر قابلیت های تابلوسازی چلنیوم، می توان به تنوع در طراحی و رنگبندی آن اشاره نمود و خیلی از کسب و کارهای مختلف تلاش می کنند، متناسب با فضایی که برای نصب تابلوی تبلیغاتی اختصاص داده اند، تابلوی تبلیغاتی چلنیوم سفارش می دهند. پیش از ساخت تابلو، معمولاً لیست قیمت تابلو چلنیوم به شما ارائه داده می شود و سپس می توانید انتخاب خود را انجام دهید.

لیست قیمت تابلو چلنیوم

قیمت چلنیوم در تابلو سازی بر اساس متراژ حروف است که متراژ محیط حروف می باشد. نرخ اتحادیه برای شروع قیمت از ۳۰۵،۰۰۰ هزار تومان برای حروف ساده و برای حروف الماسی ۳۵۰،۰۰۰ هزار تومان شروع می شود.

در تابلو سازی به علت وجود تنوع تعیین قیمت در نگاه اول بسیار سخت و گاها غیر ممکن است.

این نرخ برای حروف چلنیوم تک رنگ با لبه نقره ای ساده و پی وی سی ۱۰ میل و اس ام دی درجه یک می باشد.قطر قلم نیز حداکثر تا ۱۰ سانتی متر باید باشد.

علت تغییر قیمت در حروف چلنیوم قطر قلم ،رنگ بندی ، محل نصب و چند آیتم دیگر می باشد .قطر قلم از همه این آیتم ها مهم تر و تاثیر گذارتر است.گاهی ۲سانت افزایش قطر قلم باعث می شود ما نیاز پیدا کنیم ۲برابر اس ام دی بیشتر در کار استفاده نماییم.

به همین نسبت هم ممکن است پلکسی و پی وی سی نیز بیشتر مصرف شود.بنابراین نرخ اتحادیه برای یک سایز استاندارد است و ما در صورت افزایش و تغییر این آیتم ها قیمت را به نسبت آن تغییر می دهیم.

رنگ بندی هم میتواند باعث تغییر قیمت شود.مثلا رنگ طلایی در کار ما اختلاف قیمت بالایی با رنگ های ساده دارد مثلا در کار هایی که رینگ دارند یا به اصطلاح ۲ رنگ هستند مثل یک کار سفید مشکی میزان پلکسی مصرفی ۲برابر یک کار تک رنگ پلکسی مصرف می کند. در این کارها پلکسی رینگ بیشتر از پلکسی رویه استفاده می شود.

رنگ نقره ای لبه نیز کمترین قیمت را دارد بنابراین با تغییر رنگ لبه به طلایی یا سفید یا مشکی کمی قیمت چلنیوم افزایش پیدا می کند. امروزه لبه های طرح دار نیز به این تنوع دامن زده و برای تعیین قیمت باید لحاظ شوند.

در مجموع پس از طراحی و برآورد متریال میتوان به یک حدود قیمت نزدیک به قیمت درست رسید. بعداز تعیین متراژ ، میزان لبه  هزینه اجرت ساخت و نصب به دست می آید و با چیدمان برش کار میزان متریال پی وی سی و پلکسی می توان هزینه لیزر را به دست آورد. اما برای تعیین میزان اس ام دی مصرفی در کار باید از تجربه استفاده نمود و در نهایت بعد از طراحی میتوان قیمت کار را به دست آورد

همانطور که در لیست قیمت چلنیوم بالا می بینید هرکدام از این آیتم ها که در بالا می بینید در قیمت گذاری برای چلنیوم تاثیرگذار می باشد. گاها تابلو های بزرگ با وجود متراژ پایین چلنیوم به خاطر بالا رفتن قطر قلم ممکن است حتی قیمت هر متر چلنیوم را تا دو برابر افزایش دهد وقتی که قطر قلم افزایش می یابد به صورت خودکار میزان اس ام دی مصرفی و پی وی سی و پلکسی بالا می رود و باعث افزایش قیمت چلنیوم می گردد . ما برای ساخت حروف بهترین جنس متریال را در نظر گرفته ایم.

یکی دیگر از آیتم هایی که در لیست قیمت چلنیوم تاثیر گذار است اجرت نصب حروف می باشد.نصب حروف بستگی به آیتم هایی مانند ارتفاع کار , متراژ حروف , ساده بودن یا نوراندریک بودن کار دارد.زیر سازی ای که حروف قرار است روی آن نصب شود نیز برای قیمت گذاری در نصب تاثیر مهمی دارد.

ما 3 نوع زیر سازی کلی برای نصب در تابلو سازی در نظر می گیریم.نصب با زیر سازی کامپوزیت: این زیر سازی بهترین مدل زیر سازی برای حروف چلنیوم می باشد.زیرا که به علت ساختار مناسب این متریال سیم ها کاملا پوشانده می شوند و یک زیر سازی عالی و یک دست برای حروف ایجاد می کند.معمولا زیر سازی کامپوزیت یک فضای خالی در پشت کار ایجاد می کند که فضای مناسب سیم کشی و قرار دادن ترانس برای ما ایجاد می کتد  البته موارد استثنا ای هم وجود دارد.

زیر سازی سنگ:این زیر سازی یکی از مشکل ترین اجرا ها را برای حروف چلنیوم ایجاد می کند زیرا که معمولا فضای خالی در پشت سنگ ها وجود ندارد و باید سیم کشی روکار انجام شود که زیبایی کار را بسیار پایین می آورد و محل مناسبی برای ترانس در این گونه کار ها معمولا وجود ندارد اما با کمی تجربه و دقت می توان یک سیم کشی معقول و فضای خوبی برای ترانس ایجاد نمود.

زیر سازی شیشه :این زیر سازی یک چالش بسیار زیباست مشکلات زیر سازی سنگ را دارد ولی اگر کمی با دقت عمل و سلیقه آن را اجرا کرد یک زیبایی بسیار خاص و فوق العاده و شگفت انگیز برای کار ایجاد می شود

 

اجرت نصب بر روی کامپوزیت اجرت نصب بر روی سنگ اجرت نصب بر روی شیشه
20,000 25,000  30,000

تابلوسازی اچ دی لایت ساخت تمام مدل های تابلو اعم از چلنیوم و همینطور حروف چلنیوم، حروف استیل و پلکسی، ال ای دی ثابت و ال ای دی روان و همین طور زیرسازی و کامپوزیت و چوب ترموود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای مشاوره رایگان انتخاب تابلوی مناسب با ما تماس بگیرید 09125173277

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :