شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

قیمت تابلو ال ای دی ثابت بر مبنای رنگبندی، طرح و ابعاد تابلو مشخص می شود. تابلوسازی اچ دی لایت با داشتن سابقۀ طولانی مدت در حوزۀ ساخت تابلوهای تبلیغاتی، قادر به تابلوسازی انواع تابلو ال ای دی ثابت و روان می باشد. در همین راستا، می توانید پیش از سفارش ساخت تابلو ال ای دی، از لیست قیمت انواع تابلو ال ای ثابت مطلع شوید.

لیست قیمت تابلو ال ای دی ثابت

تنوع طراحی و ساخت تابلوهای ال دی ثابت بسیار است و مشاغل مختلف، می توانند از جذابیت و ویژگی های فوق العادۀ این نوع تابلوی ال ای دی جهت جذب بینندگان انتخاب می کنند. با استفاده از تجهیزات پیشرفته به افراد کمک می کند که بتوانند در مدت زمان کوتاهی به کسب و کار خود رونق ببخشند. چرا که نوع تابلوی تبلیغاتی که در سر درب مغازه، فروشگاه ها، شرکت ها و غیره نصب می شوند، تأثیر قابل توجهی بر جذب بینندگان و مشتری خواهد داشت. از این رو قیمت تابلوسازی ال ای دی ثابت نسبت به مزایایی که دارد، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

تابلوسازی ال ای دی ثابت را می توان به صورت تک رنگ و چند رنگ انجام داد و در عین حال تأثیر مستقیم بر روی قیمت انواع تابلو ال ای دی ثابت خواهد داشت. مشاغل مختلف، بر مبنای نوع فعالیتی که انجام می دهند، تابلوسازی ال ای دی بهترین گزینه به عنوان تابلوی تبلیغاتی است، که می توانند سفارش دهند.

نکتۀ طلایی که در خصوص قیمت تابلو تبلیغاتی ال ای دی ثابت وجود دارد، تنوع در طراحی و همچنین کاهش و افزایش تراکم لامپ های ال ای دی است که بر روی قیمت تابلو ال ای دی ثابت تأثیرگذار می باشد.

نکات مهمی در انتخاب تابلوی تبلیغاتی وجود دارد و أخذ مشورت با افراد حرفه ای می تواند برای شما، فواید زیادی به دنبال داشته باشد.

تابلوسازی اچ دی لایت ساخت تمام مدل های تابلو اعم از چلنیوم و همینطور حروف چلنیوم، حروف استیل و پلکسی، ال ای دی ثابت و ال ای دی روان و همین طور زیرسازی و کامپوزیت و چوب ترموود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای مشاوره رایگان انتخاب تابلوی مناسب با ما تماس بگیرید 09125173277

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :