شماره تماس مستقیم : 09125173277 (مهندس یوسفی)

قیمت تابلو ال ای دی روان به عوامل مهمی چون ابعاد و طرح تابلو بستگی دارد. تابلوسازی اچ دی لایت یکی از مجموعه های معتبر در عرصۀ تابلوسازی تبلیغاتی است و هم اکنون توانسته با پیشرفت تکنولوژی ساخت تابلوهای تبلیغاتی، قابلیت ساخت انواع تابلو ال ای دی را داشته باشند. قیمت تابلوسازی ال ای دی روان بر اساس رنگبندی و میزان کیفیت دیودهایی که در ساخت این نوع تابلو به کار برده شده است، مشخص می شود. در ادامۀ متن بیشتر به ویژگی های تابلوهای ال ای دی روان خواهیم پرداخت.

لیست قیمت تابلو ال ای دی روان

جهت اطلاع از لیست قیمت تابلو ال ای دی روان می توانید با کارشناسان فنی تابلوسازی اچ دی لایت تماس حاصل فرمائید. پایۀ اصلی تابلوهای ال ای دی روان، دیود در رنگبندی های مختلف تشکیل می دهد و این سبک از طراحی تابلوسازی تبلیغاتی، قابلیت تغییر دارد. در واقع با کم و زیاد کردن ولتاژ لامپ های ال ای دی و همچنین خاموش و روشن کردن هر کدام از آنها، به سادگی می توان افکت های تصویری ایجاد نمود و به همین دلیل، از جمله تابلوهای روان و محرک شناخته می شوند.

نکتۀ مهمی که در رابطه با قیمت تابلوسازی ال ای دی روان وجود دارد، این است که امکان طراحی تابلوهای ال ای دی به روش های مختلف است. بدین وسیله امکان ساخت تابلوی ال ای دی روان با قیمت ارزان میسر است چون با افزایش تراکم دیودهای به کار رفته در داخل یک متر مکعب، قیمت تابلو افزایش می یابد ولی قیمت تابلوسازی ال ای دی روان تک رنگ بسیار ارزان تر از فول کالر خواهد بود.

بدین ترتیب متناسب با بودجه و توان مالی که جهت تبلیغاتی در نظر گرفته اید، می توانید با قیمت ارزان سفارش تابلو تبلیغاتی ال ای دی روان را داشته باشید.

 تابلوسازی اچ دی لایت ساخت تمام مدل های تابلو اعم از چلنیوم و همینطور حروف چلنیوم، حروف استیل و پلکسی، ال ای دی ثابت و ال ای دی روان و همین طور زیرسازی و کامپوزیت و چوب ترموود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. برای مشاوره رایگان انتخاب تابلوی مناسب با ما تماس بگیرید 09125173277

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :