شماره تماس مستقیم : 09125173277

ال ای دی های روان

تابلو  ال ای دی های روان به مجموعه ماژول هایی گفته می شوند که توانایی نمایش دیتا ها یی از سوی مادر برد دارند این ماژول ها توسط پاورهای که در داخل تابلو روان تعبیه شده تقضیه می شوند و در یک قاب ضد باران در کنار هم پیچ می شوند.

ماژول های تابلو ال ای دی های روان به وسیله کابل فلت دیتا ها را به صورت خانه به خانه به هم منطقل می نمایند.نوع سیم کشی منبع تقضیه ماژول های روان موازی بوده ولی نوع سیم کشی فلت های دیتا به صورت سری و ردیفی و به ترتیب خانه به خانه در تابلو های روان می باشد.

تابلو های ال ای دی های روان با گذشته زمان نه تنها قدیمی نشدند بلکه روز به روز با پیشرفت تکنولوژی به روز می شوند و به قابلیت های تابلوهای ال ای دی افزوده می شود.

همان طور که میدانید صنعت تبلیغات در دست کشور دوست و عزیز ما چین می باشد.اگر دید منفی خود نصبت به محصولات چینی را کنار بگذاریم تئلیدات ماژول های تابلو ال ای دی های روان در کیفیت های مختلف انجام می گیرد.

شما با درنظر گرفتن نوع تابلو روانی که مد نظر دارید میتوانید به راحتی کیفیت مد نظر خود را انتخواب نمایید.قاعدتا هرچه کیفیت ماژول بالا تر باشد قیمت تابلو روان نیز بالاتر خواهد رفت.

در تمام تابلو های تک رنگ در ماژول های ال ای دی های روان از ال ای دی اوبال استفاده می گردد.فرق این ال ای دی با الی دی های کلاهی در رنگ وشکل ظاهری آن است.مثلا در ال ای دی سبز رنگ خود ال ای دی نیز سبز می باشد یا همین طور در ال ای دی قرمز هک به همین شکل ولی در ال ای دی های کلاهی به این صورت نیست زیرا ال ای دی های کلاهی به رنگ سفید یا بی رنگ می باشند فقط چیپ داخلی آنها کمی باهم تفاوت دارند. 

 در ال ای دی های روان فول کالر تمام ال ای دی ها سفید می باشند و تفاوت در شکل ال ای دی ها یا جدیدا با تکنولژی جدید تفائت در اس ام دی های کار شده در آن ها است.

بنا بر این در ال ای دی های روان 3 آیتم را باید در نظر گرفت 

1 رنگ ال ای دی ها 

2فاصله و تراکم آنها

3کیفیت ساخت آنها

رنگ ال ای دی های روان و تراکم های ماژول های ال ای دی روان 2 آپشن ظاهری است و آنهارا از روی کدهای ماژول می توان به دست آورد.بنا براین در این زمینه مشکل خاصی نیست. ولی کیفیت ساخت را نمیتوان به راحتی استخراج کرد.

ابتدایی ترین راه برای شناخت کیفیت ماژول شناخت شرکت وارد کنند و سابقه آن شرکت در زمینه تولید و توضیع ماژول های ال ای دی های روان است.این روش بیشتر بین تابلو ساز ها موسوم است وبا تکیه به تجربه خود از محصولات یک شرکت خرید می نمایند.

برای مثال ماژول aw یکی از معروف ترین ماژول های بازار برای ساخت تابلئهای ال ای دی روان تک رنگ می باشد.در حال حاظر 4 شرکت بزرگ این ماژول را توضیع می کنند ولی کیفیت واقعی آنها باهم تفاوت دارند اگر ما ماژول p10 از این تیپ ماژول تابلو ال ای دی های روان را در نظر بگیریم بیش از 10 مدل با کیفیت های مختلف در بازار موجود می باشند.

روش دوم روشن کردن ماژول های تابلو  ال ای ذی های روان در کنار یکدیگر است .این روش تنها میتواند به پیدا کردن کیفیت شددت نور ال ای دی میتواند کمک کند. و در نظر داشته باشید که در زمان مقایسه به نو یا کهنه بودن ماژول های تابلو روان دقت کنید.قاعدتا هرچه ماژول تابلو روان بیشتر در معرض نور آفتاب قرار گرفته باشد یا کارکرده باشد در کیفیت و کارایی آم تاثیر خواهد گذاشت.

روش سوم نیز نیازمند صرف زمان زیاد است یک تابلو روان ممکن است در دو گذینه بالا عالی باشد ولی به مرور زمان از نور آم کاسته شود ویا در بین ماژول ها خاموشی هایی ایجاد گردد.

 یکی دیگر از مسائل مهم در تابلو ال ای دی های روان مادر برد می باشد مادر برد وظیفه سیو کردن برنامه تابلو روان را دارد و در زمان کار تابلو برنامه را به شکل دیتا به ماژول ها انقال می دهد و این حرکت باعث خاموش روشن شدن ال ای دی ها در ماژول می گردد و در نتیجه برنامه در کل صفحه به نمایش در می آید.

ماذر برذ ذر ابتدای تابلو ال ای دی روان قرار می گیرد .قطع ارتباط با مادر برد موجب قطع دیتا در تابلو و به دنبال آن خاموشی قسمت یا تمامی تابلو روان می گردد.به عبارت مغز و فرماندهی تابلو ال ای دی های روان توسط این قسمت صورت می گیرد.

تنوع ماذر برد ها از ماژول ها بیشتر است بعضی از آن ها توانایی پخش سه بعدی دارند و بعضی ها فقز برای تابلوهای معمولی کاربرد دارند مادر برد های تابلوهای فول کالر که بنیادن با مادر بردهای تک رنگ متفاوت اند.

اما مهم برنامه نویسی است گاهی یک برنامه حرفه ای برای تابلو روان به نوعی جلوه می کند که یک برنامه ساده در مادر برد اچ دی نمایانی ندارد پس سعی کنید برای برنامه نویسی تابلو روان بسیار دقیق عمل کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :