شماره تماس مستقیم : 09125173277

تابلو استیل

تابلو استیل یا فلزی از نظر جنس و متریال تنوع زیادی دارند.نوع استیل که دو مدل استیل براق و خش دار دارد از بیشترین و پرمصرف ترین مدل تابلوهای فلزی استیل می باشند.بهترین مدل استیل براق استیل میرول می باشد.تمامی استیل هایی که مادر ساخت تابلو های فلزی خود استفاده می کنیم استیل نگیر است.یعنی آهن روبا آنرا جذب نمی نماید.

حروف تابلو استیل از جنس  میرول بسیار براق می باشد و براقیت جذابی دارد.نوع دیگر حروف فلزی حروف آهنی است که میتوان آن را با رنگ های مخصوص رنگ آمیزی نمود یا در بعضی موارد بدون رنگ از آن استفاده نمود.بعضی ها بر حسب دیزاین داخلی خود مایل به استفاده از حروف آهنی بدون رنگ و حتی زنگ زده هستند. 

حروف استیل در ضخامت های مختلفی تولید می گردد لبه حروف تابلو استیل از جنس خود رویه حروف می باشد.در گذشته حروف های فلزی بدون نور اجرا می شدند ولی با ظهور اس ام دی های بلوکی راه برای نور دار کردن حروف استیل و فلزی هموار گشته است.

تابلوهای فلزی و حروفتابلو استیل قالبا در روز جلوه بیشتری دارند همان طور که گفته شد براقیت این حروف ها بسیار چشم گیر است و این براقیت در طول روز نمایان تر است بیشتر حروف هایی که از جنس استیل براق می باشند در فضای داخلی خودنمایی ختصی دارند.

لازم به ذکر است که ذات استیل نقره ای می باشد و استیل طلایی توسط آبکاری به دست می آید.واز همه مهم تر دوام بالای رنگ و جلای این فلز سرسخت است.حروف فلزی وتابلو استیل سال های زیادی برای شما کار می کنند و کافی است سالی یکبار شما برای پرداخت آن ها اقدام نمایید تا مثل روز اول براق و جذاب شوند.

حروف استیل یا فلزی جزء حروف های گران قیمت بازار می باشند ولی این اختلاف قیمت باعث نشده است که مشتریان خوش سلیقه و آینده نگر از حروف تابلو استیل صرف نظر کنند.

اجرای حروف استیل  در تابلو استیل به علت سختی آن و حساسیت در ساخت زمان بیشتری احتیاج دارد. برای لبه دادن به حروف استیل دو روش موجود می باشد اولین روش استفاده از قلع برای اتصال لبه به حروف می باشد که یک روش سنتی به حساب می آید و روش دوم جوش لمپرت است.

حروف استیل به علت داشتن براقیت زیاد باید خیلی با احتیات اجرا شود چون به راحتی لک و چربی روی کار مشخص می شود ولی جای نگرانی نیست این فلز سرسخت را میتواند هزاران بار پرداخت یا تمیز کنید بدون اینکه نگران ازبین رفتن رنگ استیل شوید.

 فلز استیل

استیل یک فلز می باشد که با مواد شیمیایی سنگین ساخته می گردد. این فلز بسیار برنده بسیار براق و بسیار سنگین تر از آهن می باشد. در زمان کار بر روی تابلو استیل مراقب برنده بودن وایجاد زخم توسط این فلز باشید زیرا به راحتی جراهت های توسط آن ترمیم پیدا نمی کند. این فلز جزو فلز های سرد می باشد. مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی دارد و نمای بسیار عال ای برای تابلو ها ایجاد می کند و یکی از شیک ترین تابلو ها و با کلاس ترین متریال در بین تابلو سازها شناخته شده است.

بهتر است که تابلو استیل در فضا های بسته و دور از باران اجرا شود اما در فضاهایی که بسیار دسترس مشکلی دارند بخاطر عمر بالای این فلز بهتر است از آن برای این مدل کار ها استفاده نمایید تا نیاز به باط سازی و یا ترمیم و عیب یابی حروف کمتر به وجود بیاید و یک تابلو با عمر بالا اجرا کنید.

این فلز سرسخت در برابر آفتاب بسیار مقاوم است و آب فقط باعش لک شدن آن می گردد.براقیت آن بسیار پشم گیر و درخششی مانند آینه دارد.بعضی ها پلکسی آینه ای را با حروف تابلو استیل اشتباه می گیرند تفاوت اساسی بین این دو می باشد یکی از جنس پلاستیک و دیگری فلز می باشد رنگ پلکسی آینه ای ثابت نیست و به مرور زمان تغییر رنگ می دهد ولی استیل رنگی بسیار مقاوم در برابر ناملایمات دارد و تا سالیان طولانی زنگش ثابت باقی می ماند.

چگونه با حروف استیل رفتار کنیم؟

این فلز را از مواد شیمیایی خورنده دور نگهدارید .مواد شیمیایی هر فلزی را در خود حل می کنند حتی بخار بیشتر این مواد باعث ازبین رفتن فلزات و دیگر مواد می شوند.سعی کنید برای تمیز کردن حروف  تابلو استیل از دستمال نرم یا پنبه استفاده نمایید این حروف به علت براق بودن کوچک ترین خط و خش را بر روی خود نمایان می نمایند.برای کمتر لک شدن این حروف بهتر است از باران دور بمانند مخصوصا در تهران که باران های اسیدی می بارد. برای نمایان تر شدن حروف استیل از زیر سازی های مات و رنگ های با هارمونی مناسب استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :