شماره تماس مستقیم : 09125173277

حروف پلکسی نئون پلاستیک

حروف پلکسی نئون پلاستیک یا همان پلکسی از نظر طراحی و اجرا تماما شبیه به حروف چلنیوم یا (چنلیوم) می باشد لذا در زمان طراحی و برسی مساعل مربوط به آن می توان مثل هم مقیاس شوند.تنها تفاوت این دو مدل تابلو در ساخت آن ها است و نور لبه کناری حروف پلکسی نئون پلاستیک که لبه پلکسی از خود عبور می دهد.

در چه جایی از حروف پلکسی نئون پلاستیک استفاده کنیم؟

همیشه این سوالی است که از جانب مشتریان با آن روبه رو می شویم که حروف پلکسی نئون پلاستیک مناسب چه فضاهایی است؟

با توجه به اینکه جنس این حروف از پلاستیک شکننده است این حروف در برابر تنش بسیار حساس می باشد و بهتر است دو از نور آفتاب و باد شدید باشند. البته بعضی از مشتریان بخاطر داشتن طرح خاص معمولا کمتر توجهی به این مطلب می نمایند اما بسیار در عمر مفید و ثابت بودن رنگ پلکسی مهم می باشد.

بهتر است این مدل حروف را در فضا های بسته و ویترین ها اجرا نمایید.البته مدل های جدید چلنیوم هم میتواند جای گذین مناسبی برای این گونه حروف باشند ک از بغل نور می دهند و اصلاحا لبه چلنیوم یا (چنلیوم) پانچی نام دارند البته این لبه ها فقط لایی و نقره ای دارند و ممکن است با طرحی که شما در ذهن دارید کمی تفاوت داشته باشد.این فقط یک پیشنهاد در صورت امکان است و لزومی ندارد شما حتما تمام این مسائل را در طراحی تابلو در نظر بگیرید.

رنگ بندی حروف پلکسی نئون پلاستیک

در حروف پلکسی نئون پلاستیک شما آزاد هستید تا هر مدل رنگ که میخواهید انتخواب نمایید تنها توصیه ای که میتوانیم در این مورد به شما عزیران بنماییم این است که در حدد امکان از رنگ مشکی برای لبه استفاده ننمایید.اگر نیاز یه استفاده از لبه مشکی است از لبه چلنیوم یا (چنلیوم) با رنگ مشکی استفاده نمایید چون پلکسی مشکی نور را از خود عبور نمی دهد بنابر این فرقی نمی کند چه جنسی در آن استفاده نمایید.رنگ بندی در تابلو سازی  اصول خود را دارد که بهتر است برای زیبایی بهتر تابلو از آن طبعیت کرد.لذا از مشتریان عزیزی که تجربه یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارند خواهش مندیم به راهنمایی های ما توجه نمایند تا انتخواب درست تری را داشته باشند.

لبه هندی یا لبه کنش کاو در حروف پلکسی نئون پلاستیک

لبه ها ی پلکسی نئون پلاستیک به دو روش متداول اجرا می گردد که یک به یک برای شما توضیح داده می شود.

لبه هندی به این مهنی است که شما یک حروف پلاستیک دارید و یک لبه به اندازه دلخواه و به طول محیط حروف دارید حال رنگ هر کدام میتواند به انتخواب شما هر رنگی باشد.

این لبه از پشت حروف و دقیقا دور تا دور محیط حروف به هم چسبانده می شود و اگر شما حروف را از روبه رو نگاه کنید فقط پلکسی حروف را می بینید و لبه کار مشخص نیست این مدل لبه دادن به کار به علت کم بودن نقطه اتصال آن بسیار ضعیف می باشد و مناسب حروف کوچک با لبه هایی که رنگ آن ها باحروف متفاوت است می باشند.

لبه کنش کاو شده  در حروف پلکسی نئون پلاستیک یک شیار می باشد که در یک طرف لبه ایجاد می شود و در زمان ساخت حروف پلکسی حروف در داخل این شیار قرار می گیرد و دورتا دور محیط کار می چسبد.مزیت این کار این می باشد که به علت زیاد شدن سطح مقطع نقطه اتصال استحکام حروف بیشتر می گردد فقط یک خط سه میلی از لبه دور تا دور حروف مشخص می شود که در صورت هم رنگ بودن لبه و پلکسی اصلا چیز مهمی نیست.

سایه در حروف پلکسی نئون پلاستیک

سایه در حروف معمولا مربوط به اس ام دی می باشد اما حروف پلکسی یک سایه ذاتی در خود دارند.اگر به پایین ترین نقطه لبه که به زیر سازی متصل است با دقت نگاه کنید می بینید که پی وی سی یک سایه در کف حروف ایجاد کرده است که هیچ راهی برای رفع آن نیستاما به علت یک دست بودن این سایه در دور تا دور محیط حروف باعث برهم خوردن زیبایی حروف پلکسی نئون پلاستیک نمی شود و فقط به عنوان یک سوالی که برای مشتریان پیش می آید این مطلب را عنوان نمودیم.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :