شماره تماس مستقیم : 09125173277

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یا ( تابلو چنلیوم ) پراستفاده ترین و به جرات میتوان گفت یکی از زیباترین تابلوهای درحال حاظراست.از این رو این تابلو از پرکاربرد ترین تابلو های برجسته در صنعت تابلو سازی به شمار می آید.

چه تابلو چلنیوم یا (تابلو چنلیوم ) برای کار ما مناسب است؟

در ابتدا باید شرایط کار و محل نصب تابلو چلنیوم و ارتفاع و دید و همچنین نوع فعالیتی که تابلو قرار است برای تبلیغ آن اجرا شد را برسی نمود.

به علت تنوع بالا در زمینه تبلیغات باید این موضوع را در نطر گرفت که در اجرا نظر صاحبان کار به همه چیز حتی اصول کاری اولویت دارد.

اولین خواهش ما از شما مشتریان عزیز این است که در صورت داشتن یک طرح یا مدل خاص برای تابلو چلنیوم نمونه آن طرح را به ما نشان دهید تا در طراحی طرح مرود نظر شما را اجرا نموده و زودتر به نتیجه مطلوب برسیم.

یک سری قوانین نانوشته در اجرای تابلو های تبلیغاتی وجود دارند که به بیان تعدادی از آن ها می پردازیم.

رنگ تابلو چلنیوم یا (تابلو چنلیوم ) و شغل ها

شاید شما هم متوجه این موضوع شده باشید که بعضی شغل ها مثل فست فود خیلی از رنگ های گرم ماندد قرمز استفاده می کندد.بسیاری از پروژه های تابلو چلنیوم یا (چنلیوم)  کامپوزیت قرمز و حتی حروف چلنیوم یا (چنلیوم) قرمز دارند.

یا لامپ سبز برای کله پزی ها و این مدل غذا پزی ها باب بوده است.

این قوانین نا نوشته گاهی موجب بی میلی مشتریان جهت استفاده از این رنگ ها در تابلوی خود می شود.واین امر گاهی به زیبایی تابلو خدشه وارد می نماید.توصیه ما به شما عزیزان این است که تا حدد امکان ذهن خود را از این چنین دانسته ها پاک نمایید و فقط به تابلوی مورد نظر خود و اجرای آن چیزی که در ذهن دارید بپردازید.

به طور مثال همین رنگ قرمز و سبز.رنگ قرمز یک رنگ گرم با جلب توجه بالاست که بسیار به دید تابلوی شما کمک می کندو رنگ سبز یکی از پرنور ترین و شدت نورهایی است که چشم به خوبی آن را درک می کند.

 تابلو چلنیوم

چگونه برای تابلو چلنیوم یا (تابلو چنلیوم ) فونت انتخاب کنیم؟

در تابلو چلنیوم یا (چنلیوم) برای انتخواب فونت دست شما باز است اما چند نکته را باید رعایت نمود.شما باید فونتی را انتخواب کنید که بیشتر فضا های خالی تابلو را پرکند.پس برای تابلوهای کشیده از فونت های کشیده مثل نستعلیق و نسر شکسته استفاده نمایید.برای تابلو هایی که عمودی هستند باید چند خط نوشته در نطر بگیرید. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که حروف زیاد در هم نباشند که نا خوانا شوند.

همیشه سعی کنید یک تابلوی منظم داشته باشیدمگر در تابلوهای خاص.

در انتخواب رنگ بندی تابلو چلنیوم یا (تابلو چنلیوم ) حتما به لوگوی خود توجه کنید.لوگوی شما معرف شماست و براساس کار و صنعت شما طراحی شده پس بهتر است از رنگ ها و اشکال لوگو برای طراحی حروف کمک بگیرید.

زاویه اجرای کار تابلوی چلنیوم یا (چنلیوم)

یکی از مطالب مهمی که شاید خیلی جلب توجه نمی کند زاویه نصب یک تابلو می باشد که این کار باعث بیشتر به چشم آمدن تابلو با لبه چلنیوم  می شود. البته این نکته کاملا وابسته به فضای کار می باشد اما با تکنیک هایی میتواند بهترین راهکار را ارائه داد.

شما در پر تردد ترین مسیر مقابل محل نصب تابلو بایستید از ابتدا تا آخر مسیر یک بار حرکت کنیدالبته این کار در مورد مسیر های صاف صدق نمی کند انجام این کار برای مسیر های پیچ و خم دار و نیز مسیر های یکطرفه مؤثر است. بعد زاویه ای که دید بهتری را دارد در نظر بگیرید.همینکه بتوانید تشخیص بدهید کدام سمت تابلو بیرون تر از قسمت دیگر باشد کمک بسیار زیادی است.

در مسیر ها یا پیاده رو های تنگ و یا در صورت بیرون آمدن تابلو و  فاصله گرفتن آن از سردر مغازه بهتر است تابلو را کمی مایل به پیاده رو نصب کنید مثلا سر تابلو 80 سانتی متر از دیوار و پایین تابلو 60 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد تا چلنیوم یا (چنلیوم) از ذاخل پیاده رو دیده شود.این شیب باید مایل باشد تا حس افتادگی و یا دید روبه رو را خراب نکند.

مجموعه  تابلوساز اچ دی از مجموعه های فعال در زمینه ساخت و تولید تابلو و تابلو چلنیوم در کشور میباشد که تا کنون نیز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پرسنل مجرب بهترین تابلوها با مناسب ترین قیمت را تولید و اجرا نموده است.

ابلو چلنیوم

تابلویی که در سر در مغازه ها ، شرکت ها، فروشگاه های بزرگ، دفاتر، مراکز خدماتی و در مانی و تمامی اماکن نصب میشوند نه تنها میتوانند در معرفی فروشگاه و خدماتی  که ارائه میدهند نقش داشته باشد بلکه به نوعی نقش تبلیغاتی را برای واحد صنفی نیز ایفا میکند. تابلو ها به انواع و اقسام گوناگونی تقسیم بندی میشوند که یکی از پر کاربرد ترین آنها تابلو چلنیوم میباشد. تابلو چلنیوم یا تابلو حروف برجسته از دسته تابلوهایی است که از لامپ های ال ای دی به منظور نور پردازی بر روی خود بهره میبرد و همین موضوع نیز باعث شده تا زیبایی و جذابیت زیادی را ایجاد کند. تابلو چلنیوم از دسته تابلو های مدرن است که بر خلاف تابلو های قدیمی و ساده میتواند در جلب توجه رهگذران نقش مهمی داشته باشد. مدرن بودن تابلو چلنیوم باعث شده تا نه تنها برای فروشگاه ها بلکه برای شر کت ها و دفاتر نیز مورد استفاده زیادی داشته باشد. امروزه دیگر خبری از تابلوهای قدیمی بر سر در شرکت ها نیست و اغلب از تابلو چلنیوم برای معرفی شرکت استفاده میشود.

طول عمر تابلو چلنیوم

تابلو ها به دلیل اینکه در فضای باز نصب و مورد استفاده قرار میگیرند و همواره در معرض فرسایش قرار دارند از این رو باید طول عمر بالایی داشته باشند. برخی از تابلوها چندان با کیفیت نیستند و طول عمر کمی نیز دارند که این موضوع باعث شده تا بعد از مدتی نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند. در میان تابلوهایی که از طول عمر بالایی برخوردار هستند باید تابلو چلنیوم را نام برد. تابلو چلنیوم در برابر آب و رطوبت و همچنین سرما و گرما بسیار مقاوم است و این ویژگی در کنار زیبایی و جذابیت یک مزیت بزرگ برای آن محسوب میگردد. همچنین با توجه به کیفیت بالای متریال ها و آلیاژهای به کار رفته در ساخت این تابلو امکان شستشو و تمیز کردن آن نیز به راحتی فراهم شده است.

تابلو چلنیوم از تنوع بالایی در طرح ، رنگ و سایز برخوردار میباشد

بسیار مهم است که یک تابلو از قابلیت تنوع پذیری در رنگ، سایز و همچنین طرح برخوردار باشد که البته برخی تابلو ها از این قابلیت برخوردار نیستند و یا با محدودیت هایی مواجه میباشند. تابلو چلنیوم از معدود تابلوهایی است که از این ویژگی ها برخوردار میباشد و دست طراح و سازنده باز خواهد بود تا بتواند متناسب با سلیقه مشتری و هر آنچه که او مد نظر دارد این تابلو را طراحی و تولید کند. حروف به کار رفته بر روی تابلو و یا هر آرم و علائمی که بر روی آن به کار میرود همگی را میتوان بر اساس سلیقه و نیاز مشتری به حالات مختلفی در آورده و تغییر شکل داد. انعطاف پذیری بسیار بالای این تابلو در طراحی و ساخت ویژگی مهمی محسوب میشود که در دیگر تابلو ها وجود ندارد.

بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده از تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم در ساخت خود از لامپ های ال ای دی نیز بمنظور جلب توجه بیشتر  بخصوص در شب برخوردار است که این لامپ های به کار رفته بر روی حروف و تابلو نیز میتوانند کمترین میزان انرژی را مصرف کنند که این موضوع خود در بهینه سازی انرژی نقش بسیار مهمی دارد.  در واقع مصرف بسیار کم برق و همچنین عدم نیاز به استفاده از لامپ هایی که سرتاسر تابلو را میپوشانند همگی باعث شده تا میزان کمی از برق برای روشنایی تابلو مورد استفاده قرار بگیرد و صرفه جویی زیادی در انرژی برق مصرفی بوجود آید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :