شماره تماس مستقیم : 09125173277

پروژه های ال ای دی روان

فروشگاه قدیمی یکی از پروژه های ال ای دی روان ما است که از قدیمی ترین مشتریان ما می باشد که از سال های 89 با هم در مورد تابلو های این فروشگاه ها همکاری می نماییم.این فروشگاه های زنجیره ای تمام تابلو های ال ای دی روان خود را با هماری گروه تبلیغاتی اچ دی لایت اجرا می نمایند.تمام  پروژه های ال ای دی روان و ثابت را برای این فروشگاه زراحی و اجرا می نماییم. تابلو های روان این شرکت قرمز می باشند و از نوع ماژول p8aw می باشد.

فروشگاه قدیمی یکی از مشتریانی می باشد که تمامی کارهای مربوط به تبلیغات خود را به عهده ی گروه تبلیغاتی اچ دی لایت گذاشته است.

ما نه تنها پروژه های ال ای دی روان بلکه  تابلو های نما که شامل تابلو چلنیوم(چنلیوم) و کامپوزیت را از صفرتا صد اجرا نموده و با این فروشگاه بزرگ همکاری می نماییم.شعبه های بهبودی و گیشا و انبار نفت که شامل چندیدن مغازه و انبار می باشند و بسیاری دیگر حتی خارج از تهران مثل قرچک و فردیس و ....... در این چند سال اخیر توسط گروه تبلیغاتی اچ دی لایت اجرا گردیده است.

این فروشگاه در زمینه پخش مواد غذایی مثل سوسیس و کالباس فعالیت گسترده و حرفه ای دارد این شرکت بنا بر سیاست های خود در بعضی از شعبه ها از لوگوی پرهام و در بعضی شعبه ها از  لوگوی امیدان استفاده می نماید البته تمامی این شعبه ها زیر نظر خانواده قدیمی می باشند و پروژه های ال ای دی روان و سایر پروژه های آن به عهده ما می باشد.

تابلوهای فروشگاه قدیمی از جنس چلنیوم(چنلیوم) نقره ای می باشند در بعضی تابلو های چلنیوم (چنلیوم) از باکس آبی در کنار تابلو استفاده می شود بسته به فضا و طراحی در تمام تابلو های کامپوزیت از فلاشینگ قرمز استفاده می شود.

لبه چلنیوم (چنلیوم) نقره ای می باشد و پلکسی آن دوبل رینگ سفید نوشته قرمز می باشند.یکی دیگر از خصوصیات حروف چلنیوم(چنلیوم) این فروشگاه ها نور اندریک آبی رنگ آن است که در زیر حروف چلنیوم(چنلیوم) اجرا می گردد.

لوگو و باکس این تابلو نوراندریک نمی باشد.باکس زیر تابلو را پر می نماید که جنس آن چلنیوم(چنلیوم) نقره ای و رینگ قرمز و نوشته های سفید می باشند.البته در شعبه گیشا از نوشته های مشکی برای این باکس استفاده نمودیم.

برای پروزه های ال ای دی روان از ماژول های قرمز aw اصلی برای فروشگاه ها استفاده می ماییم که بهترین ماژول موجود در بازار می باشد.در تابلو های ال ای دی  ثابت نیز از ال ای دی های قرمز HG که از بهترین مدل ال ای دی های بازار می باشد استفاده می نماییم.