شماره تماس مستقیم : 09125173277

پروژه های چلنیوم

یکی از بزرگترین پروژه های چلنیوم که در سال های اخیر اجرا نموده ایم پروژه ی بانک مهر اقتصاد می باشد. این بانک یکی از بانک های بسیار گسترده در ایران و به خصوص در تهران می باشد.طبق روال تمام شرکت ها و یا فروشگاه ها یا بانک های تازه تاسیس ابتدا این بانک برای افزایش شعبه اقدام نموده بود و توجه چندانی به یک پارچه نمودن تابلو ها ننموده بود.

شما عزیزان اگر در خاطر مبارکتان باشد قبل از سال 92 در تهران بانک های مهر اقتصاد چند مدل تابلو داشتند.فلکس بیشترین مدل تابلو های این بانک بود.در بعضی از موارد هم زیر سازی های کامپوزیت با رنگ های نقره ای و نوک مدادی و خاکستری هم داشتند و گاها برای بعضی از این شعبه ها از پروژه های چلنیوم (چنلیوم)هم استفاده شده بود.

بعد از فرا خوان بانک برای اجرای پروژه تابلو های بانک تهران و برنده شدن آقای صناعی در این مناقصه گروه اچ دی لایت عهده دار ساخت و اجرای حروف چلنیوم یا (چنلیوم) این بانک شد.

در ابتدا نمونه هایی با لبه مشکی اجرا شد که هنوز در ساختمام شعبه مرکزی بانک نصب می باشند.

و یک شعبه هم با لبه نقره ای اجرا شدوبعد از تصمیم گیری مسئولین توافق شد که با لبه نقره ای و باکس هایی که نیمه بالایی آن ها مورب است کار اجرا گردد.ذر این قسمت کار به شکل سری کاری در آمده و سرعت زیادی گرفت.

گروه اچ دی لایت در این زمان با تمام نیرو وارد فاز اجرایی شد و با تمام قوا به ساخت حروف چلنیوم بانک مهر اقتصاد نمود.در اواخر سال 91 و اوایل 92 کار آغاز شد و تغریبا بعد از 12 ماه بیشتراز 95 در صد کار اجرا گردید.

پلکسی های مورد استفاده در پروژه های چلنیوم (چنلیوم) کار بانک مهر برند سامی پکس بود که یک برند تایوانی می باشد و بسیار برند خوش نامی در این عرصه می باشد.

حروف چلنیوم (چنلیوم) این پروژه دوبل می باشد رینگ سفید و حروف قرمز و 4 بخش در چلنیوم (چنلیوم) آن اجرا شده است.حروف چلنیوم (چنلیوم) فارسی که با فونت نستعلیق طراحی گشته اندوکلمه مهر در این فونت بسیار کشیده تر از بقیه است و اگر دقت کرده باشید چلنیوم (چنلیوم) این کلمه در بیشتر تابلو ها دو تکه و یا در بعضی موارد 3 تکه و حتی در چلنیوم شعبه شهید فهمیده یک حروف چلنیوم (چنلیوم) 4 تکه می باشد.

برای زیبا تر شدن پروژه های چلنیوم (چنلیوم) کلمه مهر ما ارتباط بین هر تکه از حروف چلنیوم (چنلیوم) را به تکه بعدی چلنیوم(چنلیوم) باز گذاشته ایم تا نصاب حروف چلنیوم (چنلیوم) با نصب درست حروف روی کار به یک تکه دیده شدن حروف چلنیوم (چنلیوم) کمک کند.

برای زیر سازی حروف چلنیوم (چنلیوم) از پی وی سی 10 استفاده کردیم و برای چسباندن اس ام دی ها از منگنه و چسب استفاده کردیم تا بعد از نصب با بر خورد آفتاب چسب اس ام دی ها شل نشوند.

تمام کارهایی که در پروژه های چلنیوم (چنلیوم) این بانک انجام می گرفت جهت محکم کاری بشتر و ساخت حروف چلنیوم(چنلیوم) مقاومتر برای مشتری بود که بعداز چند سال مشاهده می نمایید رنگ و اس ام دی کار شده در چلنیوم (چنلیوم) های شعبه تهران هیچ ضعفی ایجاد نشده است .

قسمت دوم حروف چلنیوم (چنلیوم) بانک مهر اقتصاد حروف لاتین آن بود که از حروف کلاسیک برای فونت چلنیوم (چنلیوم)آن استفاده شد ودر قسمت پایین تابلو نصب گردیده است.جالب این است که با وجود اختلاف سایز در حروف چلنیوم (چنلیوم) فارسی و انگلیسی در پروژه های بانک مهر اقتصاذ این دو دسته حروف چلنیوم (چنلیوم) کاملا از نظر متراژی به هم نزدیک بودن و اختلاف کمی داشتند.

یک قسمت دیگر از حروفباکس های زیرین تابلو بودند که همان لبه چلنیوم (چنلیوم) نقره ای در آن ها به کار رفته است و زمینه قرمز و نوشنه ها از پلکسی سفید می باشند.

در تمام تابلو های بانک مهر اقتصاد این باکس از سمت چپ تا راست را در پایین پر کرده است و بر روی باکس چلنیوم(چنلیوم)آن اسم شعبه آدرس سایت و شاخص وجود دارد.

کلمه وابسته به بانک سپه از جنس چلنیوم (چنلیوم) نمی باشد.این نوشته در سال 98 و با شبرنک به روی باکس های چلنیوم نصب گردیده اند.

و بخش آخر آن لوگوی بانک می باشد که از پلکسی سبز و نارنجی برای اجرای پروژه های چلنیوم (چنلیوم) آن استفاده گردید.

این پروژه یکی از پروژه های شبانه روزی ای بود که با احتمام و تلاش همکاران در گروه اچ دی لایت اجرا گردید و از این آزمون سربلند بیرون آمدیم.