شماره تماس مستقیم : 09125173277

پروژه های کامپوزیت

یکی از پروژه های کامپوزیت بزرگی گروه تبلیغاتی اچ دی لایت پروژه ی شرکت جین ایران می باشد.این پروژه علاوه بر کامپوزیت بلکه طراحی و اجرای حروف آن نیز به عهده ی ما بود و خوشبختانه باعث رضایت مشتری بزرگ ما گردید.برای اجرای کامپوزیت ها سعی گشته تا حدد ممکن بهترین روش یعنی فیکس برای نمای اصلی به کار گرفته شود.

ما برای اجرای پروژه های کامپوزیت از بهترین برند های بازار استفاده می نماییم و گارانتی آن را به عهده می گیریم تا مشتری از هر لحاظ با اطمینان خاطر در مورد جنس آسوده خاطر باشد.جین ایران در تهران در تهران و شهرستان ها دارای شعبه های فراوانی می باشد.این شرکت از ابتدا برای تاببلو های خود از حروف چلنیوم (چنلیوم) با قطر قلم بالا استفاده نمود است .

در ابتدا از حروف چلنیوم(چنلیوم) تک رنگ با پلکسی سفیده برای تابلو ها استفاده می کردند.زیر سازی های شعبه ها یک شکل نبودند و گاها حتی از چلنیوم های یک رنگ هم استفاده نمی شد.

گروه تبلیغاتی اچ دی لایت از سال 97 عهده دار اجرای پروژه های کامپوزیت و تابلوهای چلنیوم(چنلیوم) شرکت جین ایران شده است و با اجرای طرح یکپارچه سازی تابلو ها اقدام به ساخت تابلوهای جدید برای این شرکت کرده ایم.

در طرح جدید از یک لوگوی چلنیوم(چنلیوم) با پلکسی زرد و قرمز استفاده کردیم و پلکسی حروف از زرد کاترپیلار می باشد.در کار صادقیه از لبه چلنیوم (چنلیوم)پانچی استفاده نمودیم تا یک حاله نور سفید بسیار زیبا روی زمیه مشکی جلو تابلو را بیشتر نماید.

برای ساخت حروف برجسته جین ایران از چلنیوم(چنلیوم) طلایی پانچ استفاده کردیم.قطر قلم این شعبه 36 سانت و چلنیوم(چنلیوم) جین 3 تکه و چلنیوم (چنلیوم) کلمه یر 2تکه و چلنیوم(چنلیوم) کلمه ن هم 2 تکه و چلنیوم(چنلیوم) لوگو نیز دو تکه می باشد.

در این کار از اس ام دی سفید استفاده شد تا علاوه بر روشن نمودن زیر سازی پروژه های کامپوزیت وحروف به واسطه پانچ بودن لبه چلنیوم(چنلیوم) یک نور سفید هم به زمینه مشکی کار بتابد.